Valilik makamındaki imza törenine, Vali Musa IŞIN ,Ağrı  Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Saim ALPASLAN  ve Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali EFE  katıldı.

 

Vali IŞIN, TOBB’un Ağrı’da 24 derslikli Endüstri Meslek Lisesi yapma kararının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Bu okulun inşaatı inşallah  en yakın zamanda  başlayacak ve aynı sezon bitirilecek. İlk imza ve protokolümüzü yapıyoruz. Ağrı’ya ve Ağrılılara, eğitim camiasına hayırlı olsun. Bu nedenle ben özellikle TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve TOBB Yönetim Kuruluna, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim ALPASLAN ve Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali EFE”ye  teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ALPASLAN  ise böyle yatırımların Ağrı için son derece önemli olduğunu ifade ederek, “Önceliğimiz eğitim. TOBB tarafından ilimize yapılacak olan bu hizmetten dolayı mutluyuz. Ağrı’ya kazandırdığımız bu yatırım eğitim camiamıza hayırlar getirir inşallah.Ben de Odamız adına başta TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU  ile TOBB Yönetim Kuruluna ve desteklerinden dolayı Ağrı Valimiz Sayın Musa  IŞIN”a teşekkür ediyorum. ” diye konuştu.