ÇEVRE,ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANI SAYIN MURAT KURUM’A ZİYARET

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN, Ankara’da Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat KURUM’a yapılan ziyarette yer aldı.

Bakan KURUM’dan Ağrı Milli Emlak Müdürlüğü’nden irtifak hakkı şeklinde 49 yıllığına kiralanan Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası arsasının odasına devrini talep edildiği görüşme ile ilgili ATSO’dan yapılan açıklamada “Görüşmede Ağrı ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat KURUM’dan Ağrı Milli Emlak Müdürlüğü’nden irtifak hakkı şeklinde 49 yıllığına kiralanan Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası arsasının odamıza devrini talep etti.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat KURUM arsa tahsisi konusunda gerekli yardım ve desteği sağlayacağını Ağrı  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN’a iletti.” sözlerine yer verdi.

Açıklamada son olarak “Misafirperverliklerinden ve desteklerinden dolayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat KURUM’a Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na teşekkür ederiz.” denildi.

Ağrı  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN’ın dahil olduğu ziyarette,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU, Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Faik YAVUZ, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü SERTESER ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Selim KANDEMİR eşlik etti.

Bunları da sevebilirsiniz

English English فارسی فارسی Türkçe Türkçe