Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem ÇELEBİ’nin daveti üzerine Ankara’ya Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN Meclis Başkanı Vasip YILMAZ ve 80 kişiden oluşan aile büyükleri ve STK’lardan oluşan heyet T.B.M.M’de Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ve T.B.M.M Başkanımız Sn. Binali YILDIRIM’ı ziyaret ettiler.

Toplantıda söz alan Yönetim Kurulu Başkanımız Saim ALPASLAN ilimize demiryolunun getirilmesini, uçak seferlerinin arttırılmasını, konusunda Sn. Cumhurbaşkanımıza ve T.B.M.M Başkanımıza talepte bulunup ve brifing vermiştir.Sn. Cumhurbaşkanımız ve Meclis Başkanımız ilgili konular hakkında destek ve yardımda bulunacaklarını ve ilimize 1.000 (bin) kişilik çağrı merkezi yapımı için destek vereceklerini bildirmişlerdir.

Yönetim kurulu Başkanı Saim ALPASLAN ve Ak Parti Ağrı Milletvekilimiz Ekrem ÇELEBİ daha sonra Gümrük ve Ticaret Bakanımız Ruhsar PEKCAN’ı ziyaret etmişlerdir. Ziyaretlerinde kömür fiyatlarının yüksek olması nedeni ile İran İslam Cumhuriyeti ile sınır ticareti kapsamında kömür ithalatı yapılması,sınır ticareti kotalarının arttırılması konusunda Bakanımız’a talepte bulunulmuş olup kömür ithalatının yapılması halinde Ağrı halkımızın daha ucuz fiyata kömür alacağını buda halkımızı ekonomik olarak rahatlatacağı söylenmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Saim ALPASLAN ziyarette ilgi ve alakaları ile desteklerini esirgemeyen başta Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, Meclis Başkanı Sn. Binali YILDIRIM, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sn. Ruhsar PEKCAN ve Ak Parti Ağrı Milletvekili Sn.Ekrem ÇELEBİ’ye teşekkürlerini sunmuştur.

 

 

wers relationship for dexterity.I was a little relieved and reluctantly Oracle 1Z0-883 Real Exam Questions And Answers Oracle 1Z0-883 Real Exam Questions And Answers agreed to allow the engine to be towed for installation first, Oracle 1Z0-883 Real Exam Questions And Answers but before the new boat was launched Clear arrears, as long as your director write a guarantee.