AĞRI – Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) arasında iş birliği ve kardeş oda protokolü imzalandı.

ATSO Konferans Salonu’nda gerçekleşen programda konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Saim Alpaslan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

“Bursa zaten bir Ağrı’dır. Bursa ilimizde yaklaşık 100 bine yakın Ağrılı hemşehrimiz ve iş adamlarımız yaşamaktadır.” diyen Alpaslan, şöyle konuştu:

“Onların orada büyükşehir yaşamına adapte olduğunu, ticarette ve iş yaşamında başarılarını görmekteyiz. Baktığımız zaman Ağrılı hemşehrilerimizin Bursa’da çok güzel ticari faaliyetlerde bulunduğunu görmek bizi oldukça mutlu etmektedir. Bu duygularla tekrar tüm Bursa’dan gelen dostlarımıza teşekkür ediyorum ve tekrar hoş geldiniz diyorum.”

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay ise Ağrı ve Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Ağrı’nın misafirperverliğine şahit olduğunu ve bunun kendisini mutlu ettiğini aktaran Burkay, “Herkesin bu güzel coğrafyayı ve bu coğrafya insanlarının misafirperverliğini görmesini isterim. Ayrıca bu gezimizin mübarek ramazan ayına denk gelmesi de ayrı bir mutluluktur. Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından “İşbirliği ve Kardeş Oda Protokolü”nü imzalanmasının ardından ATSO yönetimi, kardeş oda BTSO yönetimi ve üyelerine ziyaret anısına hediyeler takdim etti.

Program, Bursa’dan gelen misafirlere Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nin gezdirilmesiyle son buldu.(AA)

 

ATSO ile BTSO arasında protokol imzalandı5

ATSO ile BTSO arasında protokol imzalandı6

ATSO ile BTSO arasında protokol imzalandı7

ATSO ile BTSO arasında protokol imzalandı8

/www.testkingdump.com/CSSGB.html”>CSSGB PDF Ebook can not tell the specific color Xiang Fei bamboo fan. After listening to the treasurer s remarks, combined with the rumors in the tea house, Tseng Kuo fan decided tomorrow morning is necessary to pay homage to the history of the world. Ceremony completed, Daoguang asked Shun, Bong Fu how did not come in Tseng Kuo fan replied The emperor back to ASQ CSSGB PDF Ebook the words, Shun, Feng Erfu County School do not return to the Ministry of verification, by Six Sigma Green Belt the Zongren Fu management. Tseng Kuo fan, the old ASQ CSSGB PDF Ebook man s words are repeatedly pondering the old man leisurely but not seen.