Aksa Elektrik’ten Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine indirimli elektrik fırsatı

Türkiye’nin lider enerji şirketlerinden biri olan Aksa Elektrik, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası ile oda üyelerine özel indirimli elektrik anlaşması imzaladı.
Yapılan anlaşmaya göre Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, Aksa Elektrik’ten 12 ay boyunca indirimli elektrik hizmeti alabilecek ve sabit fiyat garantisiyle yıl içerisinde elektrik fiyatlarına gelebilecek olası zamlardan etkilenmeyecek.

Türkiye’nin en büyük kurumlarına indirimli elektrik satışı sağlayan ve gıdadan sağlığa, tekstilden organize sanayi bölgelerine kadar geniş bir portföye sahip olan Aksa Elektrik, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik indirimli elektrik anlaşması imzaladı.

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN ve Aksa Elektrik Satış Yetkilisi Sergen ATABEY’in hazır bulunduğu anlaşma töreninde, oda üyesi olan kurumlara 12 ay boyunca indirimli elektrikten faydalanabilecekleri ve sabit fiyat avantajıyla yıl içerisinde gelen zamlardan etkilenmeyecekleri duyuruldu.

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası ile imzalanan anlaşma kapsamında indirimden yararlanmak isteyen Ticarethane ve Sanayi abone grubuna sahip olan oda üyeleri, oda kayıt belgeleri ile Ağrı Ticaret ve Sanayi Odasına 05 Ağustos’a kadar başvurarak 12 ay boyunca bu hizmetten faydalanabilecek.

Bunları da sevebilirsiniz