AĞRI TSO YERLİ VE MİLLİ İLK ELEKTRİKLİ OTOMOBİL OLAN TOGG’U ENVANTERİNE EKLEDİ.

Ağrı Ticaret ve Sanayi  Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 79’uncu Genel Kurulu’nda yapılan kura çekimini neticesinde yerli ve milli ilk elektrikli otomobil TOGG’u teslim alarak envanterlerine kaydetti.

Ağrı  Ticaret ve Sanayi  Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 79’uncu Genel Kurulu’nda yapılan kura çekimini neticesinde 96’ıncı sıradan teslim almaya hak kazandıkları yerli ve milli ilk elektrikli otomobil TOGG’u teslim alarak envanterlerine kaydettiler.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı ve TOBB’un da hissedarı olduğu Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen yerli ve milli elektrikli otomobil, Ağrı  Ticaret ve Sanayi  Odası’nın hizmet aracı olarak envantere kaydedildi.

TOGG’u Ağrı  Ticaret ve Sanayi  Odası adına teslim alan Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN “Türkiye’nin yerli ve milli ilk elektrikli otomobili TOGG’u teslim almanın gururunu yaşıyoruz. Birlik Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve aracın üretiminde emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz. Odamıza ve Ağrı’mıza hayırlı olsun” dedi. 

Bunları da sevebilirsiniz